Dayanıklılık

Taşınabilirlik

Kolay Kurulum

Modülerlik

Teknik Veriler

Toplam Yaşam Alanı : 17.5 m2
Orta Yükseklik : 250 cm
Köşe Yükseklik : 170 cm
Genişlik : 500 cm
Karşılıklı Köşe Uzunluğu : 500 cm
Kapı Yüksekliği : 170 cm
Toplam Ağırlık : 60 kg

Çadırın standart modeli 17.5 m² alan sunar; ancak, farklı ihtiyaç ve kullanım alanlarına göre özel ölçülerde de üretilebilir. Müşteri talepleri doğrultusunda farklı ebat ve tasarımlarla çözümler sunmak mümkündür, böylece her türlü gereksinime uygun, esnek ve pratik bir barınma çözümü sağlanmaktadır.

Çadırın iskelet yapısı, alüminyum malzemeden üretilen boru ve profillerle sağlanmaktadır. Çadırın iskeleti herhangi bir montaj gerektirmez, tek parça halinde kuruluma hazırdır. Standart çadır iskeleti, montaj kolaylığı ve taşınabilirlik için özel olarak tasarlanmıştır. Alüminyum iskelet, plastik aparatlar yardımıyla birleştirilmektedir. Müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda farklı boyutlarda ve dış malzeme özelliklerinde tasarlanıp üretilebilmektedir. Bu sayede, her projenin özgün gereksinimlerine uygun, esnek ve güvenilir çadır iskelet çözümleri sağlamak mümkündür.

Dış çadır ve yalıtım malzemesi, birleşik ve tek parça halinde montaja hazır şekilde üretilmektedir. Çadırın dış malzemesi, polyester keçe laminasyonlu PVC brandadır. Ayrıca, UV koruması sayesinde ultraviyole ışınlara karşı dirençli ve sararmayı önleyici özelliklere sahiptir. Müşteri taleplerine göre, farklı renk seçenekleri, malzeme yoğunlukları ve ek özellikler (yangın geciktiriciliği, ekstra UV koruması vb.) ekleyerek, her türlü ihtiyaca ve kullanım koşuluna uygun dış malzeme çözümleri sunulmaktadır.

Kurulum Videosu

Adres
  • Melih Gökçek Bulvarı, Arı Sanayi Sitesi,
  • 1. Etap 1364 Sokak.
  • İOSB Yenimahalle/ANKARA
İletişim

    Email : info@zemakina.com

    Telefon : +90 (312) 394 13 53

    Fax : +90 (312) 394 13 57


ZE Makina Mühendislik Çadır Branda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Sosyal Medya